Lezecká stena

Úvod » Firemné akcie » Lezecká stena

Lezecká stena

Zaradenie: Letné, Zimné, Outdoor, Teambuilding, Adrenalínové, Zábavné, Pre deti, Športový areál

Lezecká stena v športovom areáli

Ak si zvolíte uskutočnenie Vašej firemnej akcie alebo športového eventu alebo teambuilding podujatia v našom športovom areáli v Liptovskom Mikuláši, odporúčame Vám zaradiť medzi Vami vybrané aktivity a atrakcie aj lezeckú stenu. Na lezenie mimo areálu používame nafukovaciu lezeckú stenu alebo konštrukčnú lezeckú stenu.

Lezie sa na rovnej stene (bez previsov), strednej obťiažnosti, s rozmermi 1,5 x 7,5 metra. Stena je vhodná aj pre začiatočníkov, naši inštruktori Vám pred aj počas lezenia pomáhajú zvládať správnu techniku lezenia. Ak na podujatí súťažíte, meria sa čas alebo dosiahnutie vrcholu steny.

Lezenie na stene je bezpečné. Inštruktor Vás po celú dobu lezenia istí lanom, čiže pri akomkoľvek zaváhaní na lezeckej stene (spadnete, šmyknete sa), zostanete stáť na mieste a po uchopení úchytov môžete pokračovať ďalej. Lezie sa s horolezeckým úväzom (sedačkou) a prilbou. Lezecká stena je vhodná aj pre deti (od približne 5 rokov, aby mali dostatočnú silu na stene), ktoré používajú celotelový úväz (cez plecia).

Doplňujúce informácie

Cenník

Lezecká stenaCena
Stena v športovom areáli, kompletná výstroj, inštruktor250 €
  • Ceny sú uvedené bez DPH
  • Pri odbere viacerých aktivít a atrakcií poskytujeme výrazné zľavy
  • Trvanie akcie je do 4 hodín
  • V cene je zahrnutá doprava aktivity v rámci Liptovského Mikuláša a blízkeho okolia (cca v okruhu 10 km)
Lezecká stena - Firemné akcie Lezecká stena - Firemné akcie Lezecká stena - Firemné akcie Lezecká stena - Firemné akcie Lezecká stena - Firemné akcie Lezecká stena - Firemné akcie

Kontakt

Xsport s.r.o.
Lipová 521/4
031 04 Liptovský Mikuláš
Slovenská republika

mobil (1): +421 903 508 976
mobil (2): +421 903 852 215
e-mail:
všeobecný: info@xsport.sk
firemné akcie: akcie@xsport.sk

Partneri