Lezecká stena - koštrukčná

Úvod » Firemné akcie » Lezecká stena - koštrukčná

Lezecká stena - koštrukčná

Zaradenie: Letné, Zimné, Outdoor, Indoor, Teambuilding, Adrenalínové, Zábavné, Pre deti, Športový areál, Zážitkové

Ak si zvolíte uskutočnenie Vašej firemnej akcie, športového eventu, teambuildingového podujatia alebo zážitkovej aktivity nielen v našom športovom areáli v Liptovskom Mikuláši, odporúčame Vám zaradiť medzi Vami vybrané aktivity aj konštrukčnú lezeckú stenu.

Lezie sa na rovnej stene (bez previsov) strednej obtiažnosti. Výška steny je 7 metrov. Lezecká stena je vhodná ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých lezcov, ktorí si môžu na našej stene vyskúšať lezenie na čas. Naši inštruktori Vám pred aj počas lezenia pomáhajú zvládať správnu techniku lezenia.

Lezenie na stene je bezpečné. Náš inštruktor Vás po celú dobu lezenia istí a používa certifikované lano, vďaka čomu pri akomkoľvek zaváhaní pri lezení, či sa pošmyknete, alebo nebodaj spadnete, zostanete stáť na mieste a po uchopení úchytov môžete pokračovať ďalej. Na lezenie sa používa horolezecký úväz (sedačka) a prilba. Lezecká stena je vhodná aj pre deti, ktoré používajú celotelový úväz (cez plecia). Lezenie odporúčame pre dospelé osoby a deti od približne 6 rokov, aby mali dostatočnú silu na stene.

Doplňujúce informácie

Používame len kvalitnú a certifikovanú lezeckú výstroj renomovaných výrobcov

Lezeckú stenu realizujeme v športovom areáli v Liptovskom Mikuláši, alebo kdekoľvek na Slovensku (radi sa prispôsobíme vaším požiadavkám) v letnej aj zimnej sezóne.

Konštrukčnú lezeckú stenu vieme pre Vás postaviť v interiéri budovy ako aj na rovnej ploche (Potrebná plocha pre stenu: šírka: 5m, dížka: 10m Výška steny: 7m )

Na postavenie konštrukčnej lezeckej steny nepotrebujeme žiadne elektrické zariadenie.

Cenník

Cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe konkrétnych požiadaviek.

Lezecká stena konštrukčná - Firemné akcie Lezecká stena konštrukčná - Firemné akcie Lezecká stena konštrukčná - Firemné akcie Lezecká stena konštrukčná - Firemné akcie Lezecká stena konštrukčná - Firemné akcie

Kontakt

Xsport s.r.o.
Lipová 521/4
031 04 Liptovský Mikuláš
Slovenská republika

mobil (1): +421 903 508 976
mobil (2): +421 903 852 215
e-mail:
všeobecný: info@xsport.sk
firemné akcie: akcie@xsport.sk

Partneri

© 2000 - 2016 Xsport s.r.o., webdesign NILTOP